Odzież robocza która mamy do zaoferowania Państwu  to wykonane z bardzo dobrych jakościowo surowców ubrania zapewniające nie tylko komfort pracy ale i bezpieczeństwo. T-shirty , bluzy, spodnie ,kurtki ,polary– to wszystko znajdziecie  Państwo w naszej ofercie. Prezentowana odzież robocza sprzedawana jest w dowolnych rozmiarach i w dowolnym kolorze. W zależności od potrzeby, możecie Państwo wybrać  odzież  przeznaczoną do wszelakiej ochrony: prace budowlane, monterskie ,ogrodowe, spożywcze , ochraniarskie, reklamowe i inne. Gwarantujemy, że nasza odzież będzie spełniać Państwa oczekiwania.

Odzież robocza i ochronna charakteryzować się powinna wieloma czynnikami:

  • wykonana z wytrzymałych materiałów, które dodatkowo  ułatwiają   czyszczenie i konserwacje.
  • funkcjonalna  co oznacza, że wysoce pożądane są dodatkowe kieszenie i schowki
  • powinna posiadać atesty i certyfikaty zgodności w zależności od przeznaczenia

Czasami nie potrzebujemy ubrań o  szczególnych właściwościach a dotyczy to przede wszystkim pracy w bezpiecznych warunkach, stosować będziemy wówczas odzież ochronną.

Jednak odzież robocza wskazana jest  między innymi kiedy:

  • przebywać będziemy w ekstremalnych warunkach temperaturowych, klimatycznych;
  • mamy kontakt ze substancjami, czynnikami  szkodliwymi dla zdrowia,
  • występuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych.
  • Pracujemy w miejscach gdzie możliwe jest występowanie wyładowań elektrostatycznych

To tylko przykłady, w codziennej pracy zapotrzebowania jest zdecydowanie więcej.
Dlatego napisz do nas lub zadzwoń (0607 867 080, 0502 53 65 64), chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej odzieży  ochronnej lub roboczej.
Nasza odzież to gwarancja niezrównanego komfortu pracy przy wykonywaniu wszelkich czynności o każdej porze roku,to odzież ochronna, która może być dla Państwa źródłem istotnych korzyści.

Producenci, z którymi współpracujemy to między innymi:

BETACERVADELTA PLUSGRENEKEGEL-BŁAŻUSIAKLEBER & HOLLMANPANOPLYPOLSTARPORTWEST,PROMOSTARSPROSR.E.I.S.SNICKERS, NOVUM BHP CONSULTING.

Jak również  produkujemy na naszej szwalni, odzież dostosowaną do indywidualnych potrzeb, niestandardową na specjalne zamówienie.